O nás

Agentura Alena Ratajová

Komunikace je základ všech vztahů, ať už pracovních, tak soukromých. Komunikujete prostřednictvím svých webových stránek, vizitek, komunikujete na obchodních schůzkách, s vašimi kolegy, zaměstnanci… Zkrátka všechno v životě se točí kolem KOMUNIKACE.

A jak úspěšně a efektivně komunikovat?  S tím vám dokážeme pomoci.

Naše klíčové oblasti jsou: kreativita, PR, komunikace, sociální sítě, online marketing, propojování lidí, realizace soukromých i firemních akcí na klíč.

 

Historie
Agenturu založila Alena Ratajová v roce 2016 jako výsledek dlouholetých zkušeností z oboru komunikace.  Alena vystudovala management a marketing na ESMA Barcelona – Escuela Superior de Management y Administración v rámci Czech Management Institute Praha. V rámci studia absolvovala 2 semestry Master in Tourism  na prestižní ESERP Business School v Barceloně.
Alena působila v manažerských pozicích ve státní i soukromé sféře. Působila např. jako projektová manažerka v agentuře CzechInvest, pro několik cestovních kanceláří.  Má velké zkušenosti z médií, kdy působila jako media consultant v rádiu, jedno dokonce spoluzakládala. Je moderátorkou, redaktorkou, marketingovou specialistkou. Za dobu své praxe si kolem sebe vytvořila tým specialistů, a ve spolupráci s nimi mění vaše představy v realitu.

Poslání
Našim posláním je pomáhat našim klientům v růstu a rozvoji jejich podnikání. Vycházíme vstříc přáním a požadavkům našich klientů. Naše jednání je transparentní, preferujeme individuální přístup založený na vzájemném poznání a důvěře. Jsme hrdí na úspěchy svých klientů a je nám poctou, že jsme k nim mohli svým dílem přispět. Nešetříme na lidech, proto máme ve svých řadách pouze zkušené profesionály. Díky tomu paradoxně ušetříte nejvíce. Spokojenost každého z našich klientů je pro nás hlavním cílem.

Cíle
Chceme být našim klientů respektovaným partnerem v oblasti komunikace. Záleží nám na každém z vás, proto zpracováváme specifické služby s lidským přístupem na základě fungujícího vztahu založeného na důvěře. Držíme krok s dobou. Neustále hledáme nová řešení a zdokonalujeme své postupy a procesy, abychom dosáhli větší efektivity. Trvale se vzděláváme, abychom byli schopni i nadále poskytovat služby na odpovídající úrovni.

Náš tým
Jsme flexibilní. Na každou zakázku tvoříme speciální tým, přesně na míru vašim potřebám a požadavkům. Náš tým tvoří webdesigneři, fotografové, vizážisti, stylisti, marketéři, programátoři, copywriteři, designéři,  ale  i právníci nebo specialisté na ochranu značky. Pro každou zakázku sestavíme ten nejlepší tým.