Reference

2015-12_Chytilova & Spol_LogoAlena Ratajová je skvělou profesionálkou v oboru komunikace. Jako patentová zástupkyně jsem mnohdy v zajetí odborného jazyka a často jsem se potýkala s nepochopení na straně laické veřejnosti. Od té doby, co spolupracuji s Alenou Ratajovou se mé komunikační dovednosti zlepšily. Lépe se mi mluví na veřejnosti, mé přednášky jsou podle reakcí účastníků zajímavější a hlavně srozumitelnější.

Alena Ratajová je skvělou organizátorkou. Od doby, kdy se ujala organizace akcí pro podnikatele s názvem Fenomén značky, staly se tyto vyhledávané a vysoce hodnocené. Její služby mohu vždy vřele doporučit.
Michaela Chytilová, majitelka patentové kanceláře,  www.chytilova.cz

 

umeni

Alena Ratajová je blázen. Blázen do komunikace a do propojování lidí. A umí zjistit odpověď snad úplně na všechno. A co je nejvíc, má čuch na zajímavé lidi a umí je doslova dokopat k tomu, aby to nejlepší ze sebe ukázali dalším lidem. Proto se s ní nejen ráda potkávám, ale velmi ráda s ní spolupracuji, hlavně, když organizuje moje kurzy, tak vždycky skvěle ohlídá, aby bylo vše perfektní, lidé naladění a já abych dodala vše, co mám včas! Já se pak mohu soustředit na to, co je pro mě nejdůležitější, tedy na předávání toho, co učím, to ostatní nechávám s čistým srdcem na ní. Alena vás prostě ohlídá, když to potřebujete!:)
Monika Nevolová, www.umenivpraci.cz

 

macek - logoU Aleny velice oceňuji její osobitý a osobní přístup ke mně, jako klientovi a hlavně k požadavkům, které na Alenu jako klient kladu. S její prací jsem velice spokojený a beze všeho Alenu mohu doporučit jako marketingovou profesionálku.
Daniel Macek, Macek Legal – Advokátní kancelář

 

 

pozadi2

Alena je má dlouholetá kolegyně. Po mnoha letech spolupráce na nejrůznějších projektech mohu říct jediné: je velmi schopná a velmi energická. Dokáže vymyslet, zorganizovat a zpětně vyhodnotit od malé kampaně, po velký event.. Společně jsme například dělaly akci pro rodiče s dětmi (cca 300 účastníků). Při odchodu zaznívala pouze slova chvály a spokojenosti. Mé přednášky jsou také vždy perfektně zorganizované a marketing je zajištěn na 150%. Jednou větou: „Alena je velmi šikovná a schopná.“ Dokáže vycítit co klient potřebuje a naviguje ho k tomu, aby z projektu dostal to nejlepší.
Jana Popelková, Firemní čarodějka

 

jj_kruhy

Mám ráda kreativní činnost, nerada dělám operativu a už vůbec nerada píši články. Nejhorší pro mne je psát o sobě a o své práci. Vždy to je pro mne je stres. Spíše byl. Potkala jsem energickou  Alenku a mám po starostech. Alenka je  úžasně rychlá, spolehlivá, pozitivní a dokáže podchytit podstatu věci. Jste na tom se psaním stejně?  Potřebujete rychle odevzdat článek, napsat texty a nemůžete najít tu správnou náladu a jít psát? Doporučuji si ulehčit život, věnovat se srdci milejším činnostem a spolupracovat s Alenkou. Ta to zvládne s noblesou, k vaší spokojenosti a já vím, že lépe bych to sama nenapsala.
Jaroslava Jindráková, módní návrhářka,  www.jaroslavajindrakova.cz